Kwestie organizacyjne. Kontakt

Liczba gatunków opisanych na Insektarium idzie w tysiące. I nie ma możliwości, abym zdołał uniknąć potknięć. Jeśli dostrzeżesz jakiekolwiek uchybienia dotyczące identyfikacji, błędy merytoryczne, logiczne, ortograficzne, literówki, brak odnośnika ( choć gatunek/rodzaj/rodzina znajduje znajduje się w bazie ), czy jakiekolwiek inne – daj znać. Interweniuj tutaj, na odnośnej stronie z opisem, lub e-mailem.
Dziękuję za wszelkie uwagi.
Rafał
avidal@o2.pl

Insektarium

Jeśli posiadasz niewykorzystane fotografie gatunków, których jak dotąd nie ma na moim blogu, możesz je podesłać. To samo dotyczy zdjęć przedstawiających ciekawe sceny z życia owadów i stadiów preimaginalnych. A może masz ochotę umieścić u mnie jakiś artykuł? Zapraszam.

6 thoughts on “Kwestie organizacyjne. Kontakt

  1. Hmm, jakiś czas temu komentowałem tu dwa gatunki złotolitek – zmiany zostały wprowadzone, ale „na krzyż” 😦 Fotki powyżej przedstawiają Chrysis illigeri, a nie przedstawiciela rodzaju Chrysura, opisy natomiast odnoszą się do rodzaju Chrysura! I na odwrót: fotki podpisane w innym miejscu jako Chrysis illigeri to przedstawiciel rodzaju Chrysura (pamiętam to dokładnie, bo wtedy pisałem że okaz jest wyjątkowo ciemno ubarwiony)! Proszę o skorygowanie tego zwłaszcza, że jestem wskazany jako osoba oznaczająca

  2. Musiało dojść z mojej strony do niezamierzonej i niezręcznej pomyłki, za którą bardzo przepraszam. Jeszcze dziś wprowadzę sugerowane korekty. Pozdrawiam.
    Rafał Kazmierczak

    • Spoko. Strona bardzo mi się podoba. Kopalnia wiedzy – przy tej ilości danych pomyłki są nieuniknione. Pozdrawiam serdecznie. Bogdan Wiśniowski

  3. Dziękuję za pozytywna opinię. Staram się, choć strona merytoryczna to przede wszystkim zasługa specjalsitów takich, jak Pan.
    Już poprawione; mam nadzieję, że niczego nie pomieszałem tym razem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s