Rafał Celadyn

Redaktor Insektarium

Reprezentuje Małopolskę. Eksploruje min. Puszczę Dulowską i Pustynię Błędowską. Specjalizuje się w różnych grupach owadów; odkrył stanowiska wielu spektakularnych gatunków. Zachęcam do oglądania fantastycznej galerii Rafała.
Udostępnił 147 gatunków

2 thoughts on “Rafał Celadyn

 1. Czesc Rafal
  Jestem naprawde pod wrazeniem insektarium.Fajnie,ze w ogole sa jeszcze takie osoby,ktore wkladaja tyle pracy i serca w propagowuniu tak zlozonego tematu.Jestem z zamilowania fotografem przyrody i fotografuje wszystko co jest z nia zwiazane.Mam”kilka” ciekawych ujec owadow,byc moze wzbudze nimi twoje zainteresowanie.Chetnie moge je udostepnic na stronie INSEKTARIUM.Jest tylko jeden maly problem,mieszkam w niemczech a do polski przyjezdzam kilka razy w rok.To znaczy fotografuje po obu stronach granicy.
  Pozdrawiam
  Rysiek

 2. Miejsce zamieszkania nie stanowi przeszkody. Fotografie można przecież przesyłać drogą elektroniczną. Jeśli podtrzymujesz propozycję, podaję adres
  avidal@o2.pl
  Rafał – choć nie Rafał Celadyn, który jest redaktorem Insektarium, ale tak naprawdę nie orientuję się, czy ostatnio tutaj zagląda i mógłbyś czekać na odpowiedź dłużej.

Leave a Reply